Кариери

Присъединете се към нашия екип

Стъпката, която предприемате днес, определя в голяма степен бъдещето Ви. Става въпрос не само за кариерата, но и за живота Ви!

Вие имате високи цели, гледате напред в бъдещето и искате да живеете в среда, където идеите се насърчават, ценят и награждават, сред професионалисти, които са горди да видят резултатите от усилията си? Вие искате да учите непрекъснато и бързо, като прилагате наученото веднага? Обичате динамичната, променяща се среда и сте част от хората, които правят промените реални и успешни?

Тогава защо да не започнете работа при хора, които имат подобни ценности и стремежи?

Вакантни позиции

Дата на валидност: 30/09/19
Реф. номер:
Град: София

За свой финансов център в град София Пощенска банка търси да назначи мотивиран, отговорен, продажбено ориентиран служител за позицията на:

КРЕДИТЕН ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС

Основни отговорности, свързани с позицията са:
- Отговаряте за активното търсене и привличане на нови клиенти;
- Идентифицирате и установявате контакт с потенциални клиенти и представяте кредитни продукти и услуги;
- Поддържате отношения с настоящи клиенти и ги информирате за нови продукти;
- Консултирате клиенти относно условията, сроковете и необходимите обезпечения при кредитиране;
- Анализирате финансова информация, подготвяте предложения за кредит и давате становища за одобрение на кредити.

Изисквания за позицията са:
- Висше икономическо образование;
- Предишен опит в директни продажби е задължителен;
- Професионален опит в областта на кредитирането е предимство;
- Отлични комуникативни умения;
- Мотивация за постигане на резултати;
- Владеенето на английски език е предимство;
- Компютърна грамотност.

Нашето предложение:
- Предлагаме Ви предизвикателна позиция в международна банка;
- Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
- Мотивиращо заплащане и допълнителни финансови и нефинансови бонуси.

Моля изпратете мотивационно писмо и подробна автобиография на български или английски език, актуална снимка и препоръки.

Контакт ще бъде осъществен при пълна конфиденциалност с кандидатите, одобрени след предварителен подбор.

Стажантска програма

Дата на валидност: 31/12/19
Реф. номер:
Град: Бургас, Пловдив, София, Варна

Предимства:

Пощенска банка организира и през настоящата 2019 година стажантска програма, насочена към амбициозни и талантливи млади хора, с мотивация да докажат своите качества и да започнат професионалната си кариера във водеща финансова институция. Стажът дава възможност на участниците да натрупат практически умения в банковата сфера и да се ориентират относно своята бъдеща професионална реализация.

Продължителността на практиката е за срок от един до три месеца в Централно управление или във финансовите центрове на Пощенска банка в градовете София, Пловдив, Бургас, Варна, Русе, Велико Търново, Свищов, Благоевград, Стара Загора, Шумен и Габрово.

Стажът е платен и е на пълен работен ден с работното време на банката. Успешно приключилите стажанти получават сертификат за преминат стаж и попадат в базата данни с перспективни бъдещи кандидати за работа.

Изисквания:

  • Да сте студент в икономическа специалност или в процес на завършване;
  • Да имате отлични комуникативни умения;
  • Да притежавате добри аналитични умения и инициативност;
  • Да притежавате добри умения за работа в екип;
  • Да умеете да работите с Microsoft Office;
  • Владеенето на английски език е предимство.

Кандидатствай:

Защо да работиш при нас

Ние сме една от най-модерните и дигитални банки в България. Задаваме тенденции, създаваме иновативни продукти и имаме амбиция да променяме пазара. Десетки са вътрешните ни програми и доброволчески инициативи, с които заедно правим света по-добър – от обучения и конференции, през зелени и спортни инициативи.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за кариерен старт на младите и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни мениджъри.