Стъпката, която предприемате днес, определя в голяма степен бъдещето Ви. Става въпрос не само за кариерата, но и за живота Ви!

Вие имате високи цели, гледате напред в бъдещето и искате да живеете в среда, където идеите се насърчават, ценят и награждават, сред професионалисти, които са горди да видят резултатите от усилията си? Вие искате да учите непрекъснато и бързо, като прилагате наученото веднага? Обичате динамичната, променяща се среда и сте част от хората, които правят промените реални и успешни?

Тогава защо да не започнете работа при хора, които имат подобни ценности и стремежи?

Присъединете се към нашия екип!

Можете да изпратите автобиографията си (или така нареченото CV) и мотивационно писмо на адрес: recruitmentpostbank.bg

За нашите финансови центрове в София и страната търсим да назначи мотивирани и продажбено ориентирани служители за:

ЕКСПЕРТИ  БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС

Основни отговорности, свързани с позицията са:
- Отговаряте за активното търсене и привличане на нови клиенти;
- Идентифицирате и установявате контакт с потенциални клиенти и представяте кредитни продукти и услуги;
- Поддържате отношения с настоящи клиенти и ги информирате за нови продукти;
- Консултирате клиенти относно условията, сроковете и необходимите обезпечения при кредитиране;
- Анализирате финансова информация, подготвяте предложения за кредит и давате становища за одобрение на кредити.

Изисквания за позицията са:
- Висше икономическо образование;
- Отлични комуникативни умения;
- Мотивация за постигане на резултати;

Ако проявявате интерес моля, изпратете автобиография на български или английски език, на recruitmentpostbank.bg

POSTBANK is searching for a talented and motivated

ANALYST IN BUDGET, PROFITABILITY ANALYSES AND GROUP REPORTING in Finance Division / Head Office

MAIN DUTIES AND RESPONSIBILITIES FOR THE POSITION ARE:
• Preparation of regular and ad-hoc annual, quarterly, monthly and weekly reports both for Local and Group management;
• Participation in Budget/Forecast process - preparation of Balance Sheet, Income Statement, Product Margins and other reports and breakdowns as required by the Management;
• Participation in enhancement/development of budgeting tools and models;
• Preparation of regular and ad-hoc analyses and presentations, illustrating the development & activities of the Bank;
• Interpretation of financial data and commentary on variance analysis vs. budget and forecast;

THE IDEAL CANDIDATES SHOULD HAVE:
• University degree in Finance, Economics or Accounting;
• Knowledge of Finance, Accounting and Budgeting principles;
• Experience in analyzing financial data and preparing financial reports and projections;
• Solid analytical, conceptual, and problem solving skills, keen on working with numbers;
• Flexibility to effectively function in a fast-paced environment and within strict deadlines;
• Experience with MS Excel and a good command of English are obligatory;
• SQL knowledge is an advantage;
• At least 1 year practical experience in the field of Financial Analysis & Reporting, especially in banking sphere is considered strong advantage.

WE OFFER:
• The position offers exceptional opportunities to be a part of an International Banking group (Eurobank Bulgaria);
• Competitive remuneration and good perspectives for career development;
• Vibrant team and friendly environment;
• Interesting and dynamic job;
• Open and transparent communication;
• Attractive remuneration package.
• On-going training;

To apply, please send at recruitmentpostbank.bg a motivation letter, your CV, a recent photograph and recommendations (all of the listed documents in English).

Only short-listed candidates will be contacted. All applications will be treated in the strictest confidence.